Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Еластографія

Еластографія – ефективний метод діагностики

Медичний заклад «ДВ» постійно удосконалює новітні методи діагностики для своїх пацієнтів. У м.Київ відбувся міжнародний конгрес по ультразвуковій діагностиці та еластографії, в якому ми приймали участь.

Що таке еластографія?

Еластографія – це метод визначення щільності тканин, що допомагає у встановленні діагнозу при діагностиці молочної залози, щитоподібної залози, матки і яєчників та акушерській практиці для ранньої діагностики загрози переривання вагітності, діагностики плаценти.

За допомогою еластографії ми можемо диференціювати здорові тканини від тканин, схильних до онкопроцесу. Звичайно, метод новий і потребує вдосконалення, щоб використовувати його експертним, але він чітко допомагає визначити «підозрілі» тканини.

Еластографія у порівнянні із УЗД

Еластографія та УЗДПорівнюючи еластографію із звичайним ультразвуковим обстеженням і мамографією цим методом отримуємо не тільки фіксацію утвору, а й встановлюємо його природу. За певних обставин це зменшує потребу в проведенні пункції та зменшує травматизацію пацієнта. Цей метод є абсолютно безпечним. Його можна застосовувати часто і по потребі. В такий спосіб ми можемо моніторити процеси і передбачати моменти переродження.

Еластографія надає незамінну допомогу при діагностиці та лікуванні пухлин яєчників. Не менше значення в гінекології є застосування еластографії при діагностиці захворювань матки, зокрема аденоміозу, параметрів визначення щільності доброякісних та злоякісних новоутворень ендометрію, а також онкопроцесів загалом.

Метод еластографії дуже ефективно використовується для обстеження при позаматковій вагітності. Особливо ефективною та необхідною є еластографія для діагностики раку передміхурової залози, що допомагає діагностувати процес вже на перших стадіях і уникнути інвазивних і неприємних процедур дослідження.

Використання еластографії на практиці

Еластографія на практиціВ акушерській практиці за допомогою еластографії ми діагностуємо щільність шийки матки, що може бути прогностичною ознакою передчасних пологів. Дуже цікавим та інформативним є використання можливостей еластографії для діагностики стану плаценти при фетоплацентарній недостатності. Посилення щільності в плаценті є прямо пропорційним її фукнції.

Медичний заклад “ДВ” іде в ногу з часом намагаючись зробити діагностику максимально точною, нешкідливою та ефективною.