Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Лампа Вуда у медичному закладі “ДВ”

Лампа Вуда (має назву винахідника – американського фізика Вуда) – це світловий прилад, або її ще називають лампою чорного світла (так як вона не випромінює видимого світла). Має довгохвильовий спектр в ультрафіолетовому діапазоні, не викликаючи сонячних опіків і не уражаючи шкіру.

Принцип її використання базується на властивості тканин та їх клітинних елементів під дією ультрафіолетової хвилі такого спектру викликати свічення різних відтінків, змінюючи їхній природній колір.

Ефект лампи Вуда використовують в кримінальній, банківській сфері, в археології, ветеринарії…

Лампа ВудаВ медицині лампу Вуда використовують для діагностики та контролю в процесі лікування низки шкірних захворювань: грибкові ураження (висівкоподібний лишай, еритразма, мікроспорія) та інших дерматозів. Справжній колір променів лампи Вуда – темно фіолетовий і людським оком ці промені не видно.

Лампою Вуда діагностують уражені ділянки шкіри та волосистої частини голови, ділянки шкіри покритих пушковим волоссям та ураження слизової порожнини рота для діагностики хронічних пародонтитів та червоного плоского лишаю.

Діагностика триває не більше 1 хвилини, і це найбільш швидкий метод діагностики.

Необхідно проводити тільки на чистій, без забруднень будь-якими косметично-лікувальними середниками, шкірі. Відстань від лампи до ділянки ураження 15-20 см. Дослідження проводиться в темній кімнаті.

Протипоказів до використання лампи Вуда практично не має (окрім виразкових та ерозивних дефектах шкіри). Процедура безпечна як для пацієнта так і лікаря.