Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Болі під час менструації.

Чи це – норма? Чи не звертати на це увагу?

Чи це – норма? Чи не звертати на це увагу? Чи це потрібно лікувати? Чи можливо цього позбутися?

Дуже часто до мене звертаються пацієнтки у яких були в молодості болючі менструації чи на даний момент болючі і вони вважають що це норма. Однозначно і безперечно болючі менструації – це не норма🙅‍♀️
‼️ І звертати увагу на це не тільки потрібно, а й необхідно‼️
Це може бути не лише прояв передменструального синдрому, (скарги які виникають перед початком циклу) а прояв чи поява такого захворювання як наприклад ЕНДОМЕТРІОЗ, чи утвори яєчників, які не діагностовано .
Ви навіть не уявляєте, який різноманітний перелік скарг можуть бути: від звичайних болей в низу живота, до болей з втратою свідомості і викликами швидкої допомоги. Це можуть бути жмені різних знеболюючих 💊 у необмеженій кількості, чи навіть ін’єкцій 💉. Саме головне, що навіть це не завжди допомагає, а лише полегшує пережити ці критичні дні, які впливають на якість життя, вибивають жінку зі звичного режиму,впливають на емоційний стан оточуючих.
Напривелике щастя корекція і лікування існує.🎆
Треба лише записатися до гінеколога на прийом і це озвучити.
Не потрібно чекати вагітності🤰 чи вагітніти заради цього. Схеми лікування,які при цьому назначаются, передбачають медикаментозний циклічний прийом,без потреби ін’єкцій і стаціонарного спостереження , лікування призначається в межах 3-ох – 6-ти менструальних циклів.

‼️Тому, ні болям під час менструації. Цей період місяця для жінки має бути таким же щасливим як всі інші дні❗️❗️❗️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *