Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Обрізання у чоловіків

Більшість чоловіків знають доволі небагато про те, що таке обрізання, для чого її проводять, як це відбувається, тощо. Тому, коли у них з’являється необхідність здійснити цю процедуру, виникає багато питань. Важливо бути поінформованим і дізнатись більше про чоловіче обрізання, його причини, способи проведення, а також інші ключові деталі.

Обрізання у чоловіків – у яких випадках його проводять

Багато хто звик вважати обрізання суто релігійною традицією. Проте, нерідко здійснення цієї процедури ніяк не пов’язано з релігією, і здійснюється суто в медичних чи естетичних цілях. Ось декілька прикладів:

  • Фімоз – захворювання, що може спричиняти проблеми з сечовипусканням, запальні процеси та патології, внаслідок зростання крайньої плоті з головкою.
  • Фімоз вроджений спостерігається у половини хлопчиків, яким виповнився 1 рік, у 10% – в трирічному віці і не вище, ніж у 1% хлопців після статевого дозрівання. У ситуації, коли голівка пеніса у хлопчика, який досяг дворічного віку, не відкривається, призначають циркумцизію або часткове обрізання.
  • Фімоз у дорослих (рубцевий фімоз). Причиною виникнення такого фимоза виступає рубцеве звуження або ущільнення отвору біля крайньої плоті зовні після запального процесу, який прийняв хронічну форму (хронічна стадія баланопостіта на тлі цукрового діабету 2 типу), або травмування статевого органу. Якщо не приділяти належної уваги фімозу, ситуація стане небезпечною для нирок і сечового міхура. У чоловіка можуть виникнути труднощі і в статевого життя: фімоз може робити болючим статевий акт, можуть спостерігатися порушення у здатності до запліднення. Обрізання вирішує проблему рубцового фімозу у чоловіків.
  • Передчасне сім’явиверження (еякуляція) може лікуватися за допомогою циркумцизии, коли лікування консервативними методами цієї проблеми не приносить бажаних результатів. Після видалення листків крайньої плоті чутливість головки зменшується, що тягне за собою значне продовження часу статевого контакту.

Також варто звернути увагу на те, що я певні протипоказання до цієї процедури. Сюди відносять серцево-судинні захворювання, хронічну гіпертонію, запальні захворювання статевих органів, та інше. Тому, перед проведенням обрізання, необхідно обов’язково проконсультуватись зі спеціалістом та впевнитись, чи підходить Вам ця процедура та наскільки вона для Вас безпечна.

Не варто боятись обрізання і відкладати його. Чим раніше зробити його, тим більші шанси на безпечну і швидку реабілітацію. Тому, якщо у Вас є така необхідність, краще пройти обстеження у спеціаліста та записатись на процедуру вже зараз. Тим більше, зараз існують безпечні та безболісні методики, які допомагають уникнути кровотечі, неприємних відчуттів, болю та довгої реабілітації.

Якими способами проводиться обрізання у чоловіків у Львові

На сьогоднішній день, існує декілька способів здійснити цю процедуру. Спеціаліст може підібрати найкращий варіант для пацієнта, враховуючи причину проведення обрізання, причину звернення, індивідуальні особливості пацієнта, наявне обладнання, та інші показники.

Обрізання у чоловіків у Львові виконують наступними способами:

  1. Із використанням спеціальних затискачів. Їх встановлюють в певній ділянці на відтягнуту крайню плоть, а після цього видаляють надлишкову шкіру. Також, у певних випадках, затискачі залишають в якості швів до повного загоєння.
  2. Обрізання у чоловіків за допомогою лазеру. Цей спосіб не тільки гарантує високу точність, але й відсутність кровотечі під час процедури.
  3. Циркулярна резекція. У зовнішній і внутрішній зонах крайньої плоті роблять циркулярні розрізи, а утворену смужку шкіри видаляють. Цей метод застосовують зазвичай для пацієнтів, у яких є великі вени під шкірою, для уникнення кровотечі.
  4. Дорсальний розріз. Частіше всього рекомендують пацієнтам, які змушені робити обрізання через фімоз чи парафімоз.

Обрізання у чоловіків – ціна 

Вартість цієї процедури у різних випадках може відрізнятись. При її розрахунку враховується багато факторів, зокрема, спосіб проведення, необхідне для цього обладнання, тривалість проведення, а також складність обрізання.

Щоби дізнатись точну вартість процедури, варто звернутись на обстеження до спеціалістів. Вони дадуть зрозуміти, чи потрібна Вам процедура, яким методом її найкраще проводити, а також дадуть відповідь на всі інші можливі запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *