Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Планування сім"ї

Планування сім’ї

Програми щасливого материнства передбачають підготовку подружньої пари до здорового батьківства.

Це повне клініко-лобораторне обстеження як майбутньої мами, так і батька, з включенням ендокринологічних обстежень, обстежень на інфекційні захворювання, з дослідженням репродуктивної системи подружжя щодо органічної патології.

Послуги планування сім’ї у клініці ДВ

У нашому медичному закладі Вам нададуть фахову допомогу із таких питань:

  1. Щасливе батьківство. Планування сім”ї.
  2. Комплексне обстеження перед вагітністю.
  3. Патронаж вагітності, курси підготовки до пологів.
  4. Лікування непліддя: встановлення причини непліддя, проведення фолікулометрії (дослідження овуляції).
  5. Стимуляція вагітності.

Будучи уже вагітною, у медичному закладі ДВ Ви можете скористатись послугою амбулаторного спостереження вагітної протягом 9-ти місяців.  Вони включають систематичні відвідування лікаря акушер-гінеколога, УЗД дослідження (ми записуємо усі дослідження на диск, робимо фотосесію малечі), всі клініко-лабораторні обстеження (включаючи генетичні), консультації суміжних спеціалістів (ендокринолога, окуліста, терапевта та ін. за потребою), курси підготовки подружньої пари до пологів (складаються з 7-ми занать – групових та індивідуальних). Надаються рекомендації у післяпологовий період, забезпечується організація пологів.

Майбутнім мамам пропонуються спеціальні лікувально-профілактичні, косметичні засоби для вагітних, міорелаксуючий масаж та послуги масажиста і косметолога за потребою.