Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Пресвітеріанська лікарня (Presbyterian Hospital) у Нью-Йорку

Пресвітеріанська лікарня Нью-Йорка (США) – є університетською лікарнею, що має тісний зв’язок з Медичним коледжем Вейла Корнелла та Коледжем лікарів і хірургів Колумбійскього університету.

                      

Ці дві медичні школи є повністю автономними, хоча між ними налагоджено тісну співпрацю. Вони самостійно координують свою дослідницьку, клінічну та навчальну роботу.

Пресвітеріанська лікарня разом із вищенаведеними навчальними закладами керує єдиною Ньюйоркською пресвітеріанською системою охорони здоров’я (NYPHS), що є мережею незалежних лікарень, поліклінік, будинків догляду та інших спеціалізованих установ на території Нью-Йорку, які тісно співпрацюють між собою.

Пресвітеріанська лікарня в м.Нью-Йорк неодноразово потрапляла в першу десятку рейтингу американських установ за версією «U.S. News and World Report» , а також вважається однією з кращих лікарень в цілому світі. Вона також є однією з найбільш комплексних лікарень, в якій працюють відомі фахівці в різних галузях медицини.

Ця лікарня на сьогоднішній день включає в себе 5 основних установ:

  1. Медичний центр Колумбійського університету;
  2. Медичний центр Вейла Корнелла;
  3. Лікарня Аллена;
  4. Вестчестерська лікарня;
  5. Дитяча лікарня «Морган Стенлі».

                           

Декілька слів з історії лікарні

Лікарню в м.Нью-Йорк було засновано в 1771 році за сприяння короля Георга ІІІ. Вона стала другою з найстаріших лікарень в США – першою є Лікарня Пенсильванії, що була заснована 1951 року. Лікарню було об’єднано з Медичним коледжем Вейла Корнелла у 1898 році одразу ж після його заснування.

У 1868 році філантроп з Нью-Йорка Джеймс Ленокс заснував Пресвітеріанську лікарню. З самого початку ця лікарня була пов’язана з Коледжем лікарів і хірургів Колумбійського університету. В 1925 році до її складу приєдналась старовинна Жіноча лікарня Слоана, яка є місцевим лідером в області акушерства та гінекології.

Протягом останнього року Пресвітеріанська лікарня в м.Нью-Йорк прийняла пологи у 12 797 породіль. 230 474 пацієнтів було доставлено у відділення швидкої допомоги, госпіталізовано 106 459 пацієнтів. Додатково ще 1 760 000 осіб відвідали поліклінічне відділення. За рік хірургами лікарні було проведено по 30 500 хірургічних операцій.

          

Враховуючи вищевказане кращих партнерів для співпраці просто не знайти. Тому ми налагодили дружні професійні стосунки з наданням спеціалізованої допомоги пацієнтам Медичного закладу «ДВ».

Для наших пацієнтів ми пропонуємо:

  • пологи в США;
  • консультації on-line;
  • госпіталізація та проведення необхідних заходів для лікування в умовах клініки.

                         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *