Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Інтимна сухість

Сухість в інтимній зоні: причини та лікування

Скарги на сухість слизових часто зустрічаються в практиці гінеколога. Це проблема не лише жінок в періоді перед та менопаузи, ці скарги характерні також для жінок, які тривалий час приймають оральні контрацептиви, проводять лікування ендометріозу, у жінок з хронічними запальними процесами слизової піхви та вульви. Сухість слизових часто зустрічається при порушенні роботи щитовидної залози (гіпотиреозі).

Задовільний стан слизових інтимної зони – це в першу чергу стан інтимного здоров’я. Саме стан слизових має безпосередній вплив на інтимне життя, забезпечує сексуальне здоров’я жінки. Ось чому більшість жінок хочуть відчувати себе впевнено і не залежати від цього дискомфорту.

Естетична гінекологія, яка активно впроваджується в практику гінеколога, дає можливість усунути цей дефект за рахунок проведення таких процедур як: біоревіталізація, редермалізація, які якісно відновлюють стан слизових. Вже після першої процедури спостерігається видимий лікувальний ефект. Рекомендовано проводити лікування курсом кожні 2-3 тижні від 3-6 разів, залежно від важкості процесу. Всі детальні консультації ви можете отримати у спеціалістів у Медичному Закладі «ДВ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *