Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Форум присвячений профілактиці та лікуванню раку шийки матки

Лікування та профілактика раку шийки матки. Участь у міжнародному форумі за участю VAGINA CERVIX UTERUS

У Києві пройшов III–ій всеукраїнський науково-практичний форум з міжнародною участю VAGINA CERVIX UTERUS, на якому розглядалися найсучасніші методи діагностики, лікування та профілактики раку шийки матки.

Виявляється, що на сьогоднішній день профілактику від папіломавірусної інфекції (а саме вона провокує рак шийки матки у жінок і рак статевого члена і яєчок у мужчин) необхідно проводити не тільки дівчатам і жінкам, а й хлопчикам і чоловікам. Оптимальний вік вакцинації для хлопчиків і дівчаток від 9 до 15 років, бажано до початку статевого життя. При виявленні проблем на шийці матки рекомендується лікування процесу і в подальшому обов’язкова вакцинація від папіломавірусів інфекції. При відсутності папіломавірусного ураження вакцинація від папіломарірусу необхідна всім жінкам до 55 років. Тобто профілактика онкології існує!

Вакцина від раку шийки матки працює, є обов’язковою у таких високорозвинутих країнах, як: США, Англія, Австралія, Німеччина,Франція. У Авcтралії останніх 7 років прививають 100 % населення, всіх хлопчиків, дівчаток, а також жінок і чоловіків до 55 років.

blankblankblank

Рак шийки матки є однією з найпоширеніших форм онкологічної патології, займає 7 – ме місце серед усіх злоякісних пухлин. Щороку в світі реєструється 529,4 тис. хворих на рак шийки матки. Рак шийки матки та передракові стани викликаються вірусом папіломи людини. Існує понад 100,0 видів папілома вірусів, деякі з них визначенні, як онкогенні, що саме і викликають рак шийки матки. Найбільш онкогенними та поширеними є 16 і 18 тип папіломавірусів, які відповідають приблизно за 70 % відсотків раку шийки матки. У багатьох пацієнток з позитивним папіломавірусом виявляють погані результати цитологічного обстеження . Вірусне обстеження шийки матки має своє лікування. Тому своєчасне обстеження є завжди профілактикою такого страшного захворювання, як рак шийки матки . Отож вилікувати рак неможливо без застосування хірургічних методів, гарантувати повне одужання після операції неможливо теж.

Ми не можемо вилікувати вірус, ми можемо хіба що досягнути елімінації вірусу, тобто перевести його в неактивну неагресивну форму. Саме вакцинація і є лише єдиним 100% успіхом профілактики раку шийки матки у жінок так раку яєчка і статевого члена у чоловіків. Саме вакцина Церварікс є неживою вакциною. Тобто не може викликати навіть мінімальних ускладнень. Введення вакцини не потребує жодної підготовки для хлопчиків і дівчаток до 15 років. Для сексуальноактивних жінок рекомендовано огляд гінеколога.

Рекомендуємо робити вакцинацію, адже це єдиний і надійний 100% метод уникнути такої страшної недуги, як рак шийки матки. Отже профілактика раку шийки матки є і працює. Лише вакцинація є єдиним і 100 % методом профілактики!