Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Участь у курсі «Найважливіші аномалії розвитку плода в другому триместрі вагітності»

Нещодавно Медичний заклад «ДВ» прийняв участь у 20-ти годинному теоретично-практичному курсі за тематикою: «Найважливіші аномалії розвитку плода в другому триместрі вагітності». Отримано багато нових навиків та доцільної професійної інформації щодо ведення вагітності у другому триместрі та проведення УЗД.

Високий рівень краківських колег зацікавив своєю неординарністю подій. Було презентовано віртуальне серце плода в нормі і найчастіше діагностованих вадах. Це неймовірно важливий та іноваційний метод для вдосконалення навиків УЗД діагностики плода. На так званому тренажері можна відшліфувати всі необхідні навики для якісного скринінгу серця.

                    

Віртуальна реальність переносить лікаря у візуалізацію серця плоду зі всіма його анатомічними тонкощами. Можливість змінювати зображення за рахунок віртуального датчика допомагає лікарю відчути себе біля пацієнта. Такі тренувальні способи навчання дуже результативні для практичної медицини.

Дякуємо ще раз польським колегам за чудові інновації. Ми обов’язково використаємо нові знання та практичні навики у нашому закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *