Працюємо : Понеділок – П’ятниця 10.00-18.00
  Телефони : (097) 445 21 76, (098) 875 83 44

Гінекологічне УЗД

Все про гінекологічне УЗД. Підготовка до УЗД

УЗД малого тазу або, як кажуть, гінекологічне УЗД проводиться жінкам будь-якому віку, а також дівчаткам до початку менструацій чи початку статевого життя. УЗД по гінекології можна проводити через живіт, але для цього має бути відповідна підготовка жінки, тобто з наповненим сечовим міхуром або ж його можна проводити за допомогою трансвагінального датчика (вже після початку статевого життя).

Гінекологічне УЗД є абсолютно безпечним і дуже інформативним методом дослідження. Завдяки ультразвуковій діагностиці ми оцінюємо стан матки, розміри, особливості будови, а також відповідність стану органів малого тазу до фази менструального циклу. Особливу увагу при проведенні УЗД органів малого тазу приділяється опису будови яєчників, оцінюємо їхні розміри, стан фолікулярного апарату. До ультразвукової діагностики по гінекології обо’язково включається огляд і оцінка стану маткових труб. Зазвичай маткові труби не візуалізуються при проведенні УЗД органів малого тазу, але при наявності у них вмісту, наприклад рідини, ми можемо чітко з’ясувати їхню прохідність, а також запальні зміни. При проведенні УЗД органів малого тазу також оцінюємо стан суміжних оргнів.

Коли треба проводити гінекологічне УЗД

Гінекологічне УЗДУЗД гінекологічне та органів малого тазу проводимо по потребі, за наявності дискомфорту чи больових відчуттів внизу живота. Завжди рекомендовано проходити гінекологічне УЗД при порушенні МЦ, (нециклічні кров’янисті виділення, затримка менструацій) затяжні місячні. Ультразвукова діагностика зазвичай виявляє велику кількість гінекологічних захворювань. З її допомогою ми можемо провести таке дослідження як фолікулометрія, тобто прослідкувати дозрівання фолікула- овуляцію (дні коли можна вгітніти). Із-за безпечності проведення УЗД по гінекології можна проходити декілька разів, тривалість обстеження є досить короткою, а результат надзичайно інформативним.

Завдяки безпечності ультразвукового дослідження його дозволено проводити протягом вагітності на різних термінах. На УЗД з приводу гінекологчної патологї зазичай скеровує лікар, але й багато самозвернень. УЗД органів малого тазу, як допоміжний метод дослідження, надзвичайно точно і швидко з’ясовує стан жіночого здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *